Kedves Versenyfelkészítő Kollégák, kedves Diákok!
Néhány helyszínről még várjuk a kitöltött feladatlapokat, ezért a versenyhelyezések végleges sorrendje még nincs meg. Az adatok tájékoztató jellegűek. A feladatlapok értékelését megküldjük a felkészítő tanároknak.
A kétfordulós (írásbeli és szóbeli) döntőről hamarosan e fórumon tájékoztatjuk az érdeklődőket. A végleges sorrend ismeretében tudjuk a blogra föltenni a feladatsort és a javítókulcsot, néhány általános tapasztalat kíséretében.
Előzetes eredmények I.
(A-K)
Tanuló | Pontszám | Iskola | Felkészítő tanár |
Balázs Sámuel | nem vett részt | Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Hársas Oszkárné |
Bálint Patrik | nem vett részt | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Lázárné Szanádi Csilla |
Bánovics Dóra | 16 | Virányos Általános Iskola | Perlainé Vezér Katalin |
Baráth Petra | 27 | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Palágyi Zsoltné |
Barati Péter | 27 | Arany János Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza | Cserlakiné Hagymássy Krisztina |
Barcza Péter | 27 | Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Debrecen | Seressné Barta Ibolya |
Barna Tamara | nem vett részt | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Kosztolányiné Láng Judit |
Battonyai Imola | nem vett részt | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Kosztolányiné Láng Judit |
Bencze Evelin | 21 | Általános Iskola és Óvoda, Tószeg | Siposné Nagy Julianna, Jakodáné Tutor Zsuzsanna |
Benke Bianka | nem vett részt | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Csányiné Pap Györgyi |
Béres Virág | 24 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, Szentendre | Vitályos Ida |
Bernád Villő | 32 | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium | Cserekleiné Kustár Blanka |
Bójás Kata | 22 | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Sándorfi Mária |
Csiki Noémi | 29 | Balassi Bálint Tagiskola, Eger | Kovácsné Laki Melinda |
Dócs Krisztián | 22 | Bárczi Géza Általános Iskola | Gubiczánél Sziklai Edit |
Dudás Kristóf | 25 | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Lázárné Szanádi Csilla |
Erdélyi Kiara | 28 | Kálváriaparti Általános Iskola, Gyöngyös | Hevesi Mária |
Farkas Ádám | 30 | Óhatvani Óvoda és Általános Iskola Kodály Zoltán tagiskola, Hatvan | Melykóné Tőzsér Judit |
Fonyódi Hajnalka | 18 | Ady Endre Általános Iskola | Marton Judit |
Gáspár Dominika | nem vett részt | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Palágyi Zsoltné |
Gáspár Noémi | 26 | Első Óbudai Általános Iskola/ Erste Altofener Grundschule | Baán-Misz Zsóka |
Geiger Flóra | 21 | Aquincumi Általános Iskola | Pozsa Réka |
Hanti Sára | 24 | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Sándorfi Mária |
Haraszti Kámea | 28 | Arany János Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza | Cserlakiné Hagymássy Krisztina |
Harmati Melinda | 21 | Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája, Várpalota | Czirákyné Kiss Edit |
Herczegh Zita | 21 | Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium | Keresztfalviné Ilyés Renáta |
Imolya Réka | 20 | Virányos Általános Iskola | Perlainé Vezér Katalin |
Iványi Balázs | nem vett részt | Veres Péter Gimnázium | Szlávikné Cséfalvay Krisztina |
Jónás Emese | 23 | Bárczi Géza Általános Iskola | Gubiczánél Sziklai Edit |
Kis Levente | 19 | Testnevelés Tagozatos Általános Iskola | Németh Katalin |
Kiss Pünkösti Ákos | nem vett részt | Krúdy Gyula Általános Iskola | Fodor Krisztina |
Kolozsi Blanka | 18 | Losonci Téri Általános Iskola | Horváth Zloltán |
Kökény Ildikó | feladatlapját nem kaptuk meg | Általános Iskola és Óvoda, Tószeg | Siposné Nagy Julianna, Jakodáné Tutor Zsuzsanna |
Kőrösi Katinka Flóra | 25 | Deák Diák Általános Iskola | Drabik Zsuzsanna |
Kristóf Hanna Emília | 26 | Arany János Gimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza | Cserlakiné Hagymássy Krisztina |
Hozzászólások